Information

Populate the side area with widgets, images, and more. Easily add social icons linking to your social media pages and make sure that they are always just one click away.
CNC OPERATORS

SIA DIŽOZOLS PLUS aicina darbā CNC OPERATORU!

Darbs maiņās pēc slīdošā grafika (ieskaitot nakts maiņas). Mūsdienīgi darba apstākļi modernā ražotnē, 100% oficiāla darba alga, sākot no 1030 eur bruto. Vēlama pieredze darbā ar CNC iekārtām, taču iespējama arī apmācība ražotnē uz vietas. Noteikta prasība ir punktualitāte un atbildības sajūta. izgatavojam un apstrādājam liekti līmētas mēbeļu detaļas un dizaina krēslus.
Adrese: Rīga, Granīta iela 32, K-13
CV sūtīt uz: info@dizozols.lv ar norādi ”CNC OPERATORS/-E”.
KURINĀTĀJS

SIA DIŽOZOLS PLUS aicina darbā APKURES/KRĀŠŅU OPERATORU.
Darbs katru darba dienu no plkst. 8-17. Mūsdienīgi darba apstākļi modernā ražotnē, 100% oficiāla darba alga no 1000-1100 eur bruto. Veicam nepieciešamo apmācību ražotnē uz vietas. Noteikta prasība ir punktualitāte un atbildības sajūta. Izgatavojam un apstrādājam liekti līmētas mēbeļu detaļas un dizaina krēslus.
Adrese: Rīga, Granīta iela 32, K-13
CV sūtīt uz: info@dizozols.lv ar norādi ”KURINĀTĀJS”.
PINĒJA

SIA DIŽOZOLS PLUS aicina darbā PINĒJU.
Darbs katru darba dienu no plkst. 8-17. Mūsdienīgi darba apstākļi modernā ražotnē, 100% oficiāla darba alga no 1200-1500 eur bruto. Veicam nepieciešamo apmācību ražotnē uz vietas. Noteikta prasība ir punktualitāte un atbildības sajūta. Izgatavojam un apstrādājam liekti līmētas mēbeļu detaļas un dizaina krēslus.
Adrese: Rīga, Granīta iela 32, K-13
CV sūtīt uz: info@dizozols.lv ar norādi ”PINĒJA”.