Information

Populate the side area with widgets, images, and more. Easily add social icons linking to your social media pages and make sure that they are always just one click away.

Jaunumi

Dižozols / Jaunumi

Uzstādīta jaunā PLYTEC zaru labošanas iekārta

2021.gada ieskaņā esam iegādājušies jaudīgo PLYTEC iekārtu, kas atrod un izlabo zaru un citu defektu vietas finierī. Ar šīs iekārtas palīdzību iespējams iegūt maksimāli nevainojamu materiāla kvalitāti, kas vienmēr ir bijis mūsu galvenais uzstādījums. Vislabāk PLYTEC zaru vietu labošanas iekārtas ieguvumu iespējams redzēt, aplūkojot gala produktu no visām pusēm – ne no priekšpuses, ne šķērsgriezumos nebūs nedz zaru vietas, nedz citu defektu. #youreceiveonlythebest

Energoefektivitātes paaugstināšana DIŽOZOLS PLUS ražotnē

 

2020.gada 30. jūnijā projekta “Būtiska energoefektivitātes paaugstināšana SIA “Dižozols plus” ražotnē” īstenošana ir pabeigta saskaņā ar plānu. Saskaņā ar projektā plānoto ir veikta logu un vārtu nomaiņa, jumta nomaiņa un papildus siltināšana. Tiks sasniegts būtisks energoefektivitātes ietaupījums, kas (saskaņā ar energoauditu) plānots ne mazāk kā 492,14 MWh/gadā. Enerģijas ietaupījums sastādīs 58,32%, salīdzinot ar situāciju pirms projekta īstenošanas. Siltumenerģijas ietaupījums tieši nodrošinās arī CO2 izmešu samazināšanos par 129 924,94 kgCO/gadā.