Information

Populate the side area with widgets, images, and more. Easily add social icons linking to your social media pages and make sure that they are always just one click away.

Krēsli

Galdi

Dīvāni

Mūsu stāsts

Dižozols plus ir 100% Latvijas uzņēmums, kura pirmssākumi meklējami 1993.gadā. Mūsu specialitāte ir augstas kvalitātes mēbeļu ražošana no vienkāršām līdz pat ļoti sarežģītām formām, izmantojot liekti līmētu saplāksni un masīvkoku. Nodrošinot pilnu projekta attīstības, ražošanas, montāžas un loģistikas ciklu, mūsu mērķis ir būt mūsu klientu primārajai izvēlei visa procesa gaitā.

Esam gandarīti, ka, pateicoties mūsu uzticamajiem partneriem, zināšanām un iemaņām, esam kļuvuši par vienu no Latvijas mēbeļu industrijas veiksmes stāstiem. Strādājot ar pilnu atdevi un stingru pārliecību par to, ko darām, mūsu mērķis ir kļūt par vienu no vadošajiem mēbeļu ražotājiem Austrumeiropā.

Sanākt kopā ir sākums. Turēties kopā ir progress. Strādāt kopā – tie ir panākumi! /Henrijs Fords/

Misija

Mūsu misija nodrošināt klientus ar izcilu servisu un ilgtspējīgiem produktiem, projektējot un ražojot mēbeles rūpēs par cilvēkiem un vidi.

Vīzija

Mūsu vīzija ir kļūt par vadošo liekti līmētu dizaina krēslu, detaļu un aksesuāru ražotāju Austrumeiropā, piedāvājot inovatīvus augstākās kvalitātes produktus.

Vērtības

Profesionalitāte, uzticamība, laba reputācija.

Sazināties ar mums


Kā mūs atrast?

SIA “Dižozols plus” ir noslēdzis 2017.gada 1.martā līgumu Nr. SKV-L-2017/115 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

2017. gada 11.decembrī tika noslēgts līgums Nr. 4.1.1.0/17A/008 starp SIA “Dižozols Plus” un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par projekta “Būtiska enerģijas ietaupījuma nodrošināšana SIA “Dižozols Plus” ražotnē” īstenošanu. Projekta rezultātā plānoto logu, vārtu un jumta nomaiņa, un papildus siltināšana nodrošinās būtisku siltumenerģijas ietaupījumu mēbeļu ražotnē – ne mazāk kā 492,14 MWh / gadā. Enerģijas ietaupījums sastādīs 58,32%, salīdzinot arsituāciju pirms projekta īstenošanas. Plānotais siltumenerģijas patēriņš apkurei pēc energoefektivitātes pasākuma īstenošanas nepārsniegs 78,80 kWh/m2/gadā. Šis siltumenerģijas ietaupījums tieši nodrošinās CO2 izmešu samazināšanos par 129 924,94 kgCO/gadā. Kopējais Kohēzijas fonda finansējuma apjoms – 266 273.38 EUR.

2018.gada 09. martā projekta “Būtiska enerģijas ietaupījuma nodrošināšana SIA “Dižozols Plus” ražotnē” īstenošana turpinās  saskaņā ar plānoto un projektu plānots pabeigt līdz 2018.gada 31.decembrim.

2019. gada 30. martā tika noslēgts līgums Nr.4.1.1.0/18/A/010 starp SIA “Dižozols Plus” un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par projekta “Būtiska energoefektivitātes paaugstināšana SIA “Dižozols plus” ražotnē” īstenošanu.
Projektā paredzētās aktivitātes – logu un vārtu nomaiņa un jumta nomaiņa, un papildus siltināšana ļaus sasniegt būtisku energoefektivitātes ietaupījumu, kas (saskaņā ar energoauditu) plānots ne mazāk kā 492,14 MWh/gadā. Enerģijas ietaupījums sastādīs 58,32%, salīdzinot ar sitāciju pirms projekta īstenošanas. Siltumenerģijas ietaupījums tieši nodrošinās arī CO2 izmešu samazināšanos par 129 924,94 kgCO/gadā.
Kopējais Kohēzijas fonda finansējuma apjoms – 86 648,74 EUR.

2019.gada 30. jūnijā projekta “Būtiska energoefektivitātes paaugstināšana SIA “Dižozols plus” ražotnē” īstenošana turpinās saskaņā ar plānoto.

2019.gada 30. septembrī projekta “Būtiska energoefektivitātes paaugstināšana SIA “Dižozols plus” ražotnē” īstenošana turpinās saskaņā ar plānoto.

2019.gada 30. decembrī projekta “Būtiska energoefektivitātes paaugstināšana SIA “Dižozols plus” ražotnē” īstenošana turpinās saskaņā ar plānoto.

2020.gada 30. martā projekta “Būtiska energoefektivitātes paaugstināšana SIA “Dižozols plus” ražotnē” īstenošana turpinās saskaņā ar plānoto, faktiskās projekta īstenošanas aktivitātes ir uzsāktas saskaņā ar plānoto 2020.gada janvārī. Darbi norisinās saskaņā ar plānu un laika grafiku.

2020.gada 30. jūnijā projekta “Būtiska energoefektivitātes paaugstināšana SIA “Dižozols plus” ražotnē” īstenošana ir pabeigta saskaņā ar plānoto.
Saskaņā ar projektā plānoto ir veikta logu un vārtu nomaiņa un jumta nomaiņa, un papildus siltināšana. Tiks sasniegts būtisks energoefektivitātes ietaupījums, kas (saskaņā ar energoauditu) plānots ne mazāk kā 492,14 MWh/gadā. Enerģijas ietaupījums sastādīs 58,32%, salīdzinot ar sitāciju pirms projekta īstenošanas. Siltumenerģijas ietaupījums tieši nodrošinās arī CO2 izmešu samazināšanos par 129 924,94 kgCO/gadā.