Information

Populate the side area with widgets, images, and more. Easily add social icons linking to your social media pages and make sure that they are always just one click away.

Mēs nodrošinām pilnu ražošanas ciklu – sākot no idejas izstrādes līdz gatava produkta piegādei visā pasaulē.

1
Prototipu izgatavošana

No idejas līdz gatavam prototipam

2
Presformu izgatavošana

Katram produktam izgatavojam individuālu presformu

3
Ražošana

Izmantojam jaunākās tehnoloģijas un inovatīvas metodes

4
Loģistika

Montāža, produktu iepakošana un piegāde gala saņēmējam

Produktu attīstība

Mūsu jauno produktu attīstības komanda ar prieku līdzdarbojas ikviena jauna produkta radīšanā, sākot no brīža, kad topošais produkts ir tikai ideja uz papīra. Mēs garantējam individuālu pieeju katrai klienta idejai un iecerei. Lai būtu pārliecināti par labāko iespējamo rezultātu, mēs paši izgatavojam individuālas presformas katram produktam.

Vairāk

Ražošana

Mūsu ražošana atrodas 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas lidostas un tā ir 9500 m2 plaša. Lai nodrošinātu mūsu klientus ar augstvērtīgiem produktiem, ražošanas procesā izmantojam mūsdienīgas iekārtas un aprīkojumu, tai skaitā 6-asu CNC programmējamos darba galdus, AF un elektriskās preses, lakošanas/krāsošanas konveijerus un daudz citu ierīču. Apzinoties, cik liela nozīme ir kvalitātes standartiem, kvalitātes kontrole ir mūsu galvenā prioritāte.

Vairāk

Loģistika

Rūpējoties par klientu ērtībām, mēs nodrošinām pilnu produktu montāžu, pakošanu gala iepakojumā un piegādi uz jebkuru vietu pasaulē.

Vairāk

Sazināties ar mums


Kā mūs atrast?