Information

Populate the side area with widgets, images, and more. Easily add social icons linking to your social media pages and make sure that they are always just one click away.

Blog

Dižozols / Jaunumi  / Dižozols Plus ieguvis ISO 14001, ISO 50001 un ISO 9001 sertifikātus

Dižozols Plus ieguvis ISO 14001, ISO 50001 un ISO 9001 sertifikātus

Lieliskas ziņas! DIŽOZOLS PLUS ir veiksmīgi ieguvis sertifikātus Energopārvaldībā, Kvalitātes vadībā un Vides pārvaldībā!

Ko tas nozīmē mūsu klientiem?

Atbildība vides jomā: ar ISO 14001 sertifikātu mēs apliecinām savu apņemšanos samazināt ietekmi uz vidi. Mēs esam apņēmušies saglabāt planētu nākamajām paaudzēm.

Energoefektivitāte: ISO 50001 sertifikācija demonstrē mūsu apņemšanos samazināt enerģijas patēriņu un apliecina atbildību pret apkārtējo vidi. Samazinot enerģijas patēriņu, mēs nodrošinām gan izmaksu optimizāciju, gan zaļāku, ilgtspējīgāku pasauli.

Pastāvīga kvalitāte: ar ISO 9001 sertifikātu mēs nodrošinām, ka mūsu produkti un pakalpojumi atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Mūsu fokuss uz kvalitāti nozīmē, ka mūsu klienti vienmēr var būt pārliecināti, ka saņems vislabākos risinājumus, kas pielāgoti viņu vajadzībām.

Inovācijas un nepārtraukti uzlabojumi: šie sertifikāti liecina par mūsu pastāvīgo tiekšanos pēc izcilības. Mēs esam apņēmušies nepārtraukti uzlabot, ieviest jauninājumus un nodrošināt progresīvus risinājumus, lai apmierinātu mūsu klientu augstās prasības.

Uzticams sadarbības partneris: Mūsu klienti var pilnībā uzticēties DIŽOZOLS PLUS kā uzticamam un atbildīgam partnerim. Mēs augstu vērtējam jūsu uzticību un joprojām apņemamies nodrošināt vislabākos iespējamos produktus un pakalpojumus.