Information

Populate the side area with widgets, images, and more. Easily add social icons linking to your social media pages and make sure that they are always just one click away.

Krēsli

Galdi

Dīvāni

Mēbeles pēc pasūtījuma

Mūsu stāsts

Dižozols plus ir 100% Latvijas uzņēmums, kura pirmssākumi meklējami 1993.gadā. Mūsu specialitāte ir augstas kvalitātes mēbeļu ražošana no vienkāršām līdz pat ļoti sarežģītām formām, izmantojot liekti līmētu saplāksni un masīvkoku. Nodrošinot pilnu projekta attīstības, ražošanas, montāžas un loģistikas ciklu, mūsu mērķis ir būt mūsu klientu primārajai izvēlei visa procesa gaitā.

Esam gandarīti, ka, pateicoties mūsu uzticamajiem partneriem, zināšanām un iemaņām, esam kļuvuši par vienu no Latvijas mēbeļu industrijas veiksmes stāstiem. Strādājot ar pilnu atdevi un stingru pārliecību par to, ko darām, mūsu mērķis ir kļūt par vienu no vadošajiem mēbeļu ražotājiem Austrumeiropā.

Sanākt kopā ir sākums. Turēties kopā ir progress. Strādāt kopā – tie ir panākumi! /Henrijs Fords/

Sazināties ar mums


Kā mūs atrast?

SIA “Dižozols plus” ir noslēdzis 2017.gada 1.martā līgumu Nr. SKV-L-2017/1/5 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.